Príbehy zo supermarketu I

Autor: David Ištok | 26.3.2014 o 9:36 | (upravené 26.3.2014 o 10:03) Karma článku: 6,29 | Prečítané:  301x

Pýtam sa pokladníčky v potravinách či je tam za trest. Nepochopila. Nakoniec, vlastne ani ja. Uložím nákup do tašky a radšej odchádzam. Pokladníčka sa sťažuje na ďalšieho premúdreleho otravu staršej pani, čo čakala v rade za mnou.

Malý nákup, poznáte to. Len tak na rýchlo, aby niečo večer bolo doma. Povykladám na pás, presuniem sa aby som si zachránil jogurty, ktoré rýchlosťou blesku súkala teta za pokladňou jeden za druhým. Keď fľašku marmelády skoro roztrieskala, tak sa ponáhľala aby ju už zákazník neotravoval v práci, ozval som sa. Pohľadom ma zabila, no zvyšok nákupu ostal zachránený.

Mám všetko, pýtam si ešte veľkú tašku. Jedna, čo som si zobral zo sebou, je málo. Teta hlási súčet. Otočím sa od nákupu. Vravím jej, že som si pýtal veľkú tašku. Pani spozornie. Ona to má už nablokované. Tak to zrušte a nablokojtu mi tašku akú som si pýtal. No ona to má stornovať ? Ja to mám stornovať ? Oponujem. Staršia pani v rade za mnou s nepochopením, že žiadam to čom si pýtal, kýve hlavou. Pokladníčka vraví, že ona storno nemôže robiť. Nech zavolá niekoho kto to robiť môže. Pridal som na dôraze. Nejaký som múdry, dozvedám sa. Súhlasím s ňou, som. Hlasno si odfúkne, niečo si zamrmle popod nos, vytiahne čarovný kľúčik, ktorý kde sa vzal tu sa vzal, celý čas jej visel na krku, zasunie do kasy a vykoná storno. Hlásim zázrak. Na celú predajňu. Pokladníčka mi nablokuje veľkú tašku ktorú som si pred piatimi minútami vypýtal. Nezabudne sa ma opýtať či mienim robiť ešte nejaké problémy.

Pýtam sa jej či je tam za trest. Nepochopila. Uložím nákup do tašky a radšej odchádzam. Pokladníčka sa sťažuje na ďalšieho premúdreleho otravu staršej pani, čo čakala v rade za mnou. Tá jej dá ako inak, za pravdu.

Mám rád tieto príhody zo supermarketov, vždy ma dostanú späť na zem. Služby zákazníkom, to je také naše slovenské. Česť výnimkam za pokladňou, ktoré však len potvrdzujú pravidlo.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

ŠPORT

Titul venoval Sagan manželke a šampiónovi, ktorý zahynul

Využil jedinú šancu, ktorú mal. Má tretí titul majstra sveta.


Už ste čítali?